Aktualności

Dzień Babci i Dzień Dziadka 2018

Z okazji zbliżającego się święta Babci i Dziadka, wszystkim Szanownym Babciom oraz Szanownym Dziadkom życzenia zdrowia, sił witalnych, pogody ducha oraz dobrego samopoczucia składa redakcja serwisu www.GodneLata.pl.

Karnawałowy Dancing Senioralny w Poznaniu

TROPS Akademickie Centrum Kultury zaprasza poznańskich seniorów na Dancing Senioralny z okazji rozpoczęcia Karnawału 2018. Impreza odbędzie się w niedzielę 7 stycznia w siedzibie TROPS przy ul. św. Rocha 9, początek o godzinie 17.00.

Zabawa sylwestrowa dla Seniorów w "Złotej Jesieni"

31 grudnia w Restauracji Tango przy ul. Wojska Polskiego 23 w Bydgoszczy odbędzie się Bal Sylwestrowy, którego organizatorem jest Koło Seniora "Złota Jesień" przy Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy.

III Ogólnopolski Festiwal Tańca UTW

Zarząd Skarżyskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Skarżysku-Kamiennej organizuje III Ogólnopolski Festiwal Tańca UTW, który odbędzie się 22 listopada. Ideą tego wydarzenia jest integracja grup taneczych z Uniwestytetów III Wieku oraz innych aktywnych środowisk seniorskich z całego kraju.

Targi Seniora "Młodzi Duchem" w Bydgoszczy

W sobotę 20 stycznia 2018 w hali tenisowej Stadionu CWZS Zawisza przy ul. Gdańskiej 163 w Bydgoszczy odbędą się Targi Seniora "Młodzi Duchem", organizowane przez firmę eventową Efekt Motyla. Wstęp dla wszystkich uczestników targów dla seniorów i ich rodzin jest bezpłatny.

Gala Finałowa Włochowskiego Miesiąca Seniora

W piątek 20 października w Sali Teatralnej w Fundacji im. ks. prof. Ryszarda Rumianka przy ul. Rybnickiej 27 w Warszawie odbędzie się Gala Finałowa Włochowskiego Miesiąca Seniora. Początek Gali o godzinie 15.00.

Wieczorek taneczny dla seniorów w Ożarowie Mazowieckim

W niedzielę 15 października w Domu Kultury "Uśmiech" przy ul. Poznańskiej 165 w Ożarowie Mazowieckim odbędzie się wieczorek taneczny dla seniorów. Impreza potrwa w godzinach 16.00 - 20.00.

Gala Finałowa Konkursu Stylowa Seniorka

W sobotę 23 września w Parku Polińskiego w Warszawie odbędzie się Gala Finałowa Konkursu Stylowa Seniorka, połączona z Pokazem Mody 60+. Impreza jest częścią Południowo-Praskich Senioraliów.

Sandomierskie Senioralia 2017

W piątek 8 września w Parku Piszczele przy "Szachownicy" w Sandomierzu odbędą Się Sandomierskie Senioralia w rytmie rock'n'roll. Początek imprezy o godzinie 10.00.

I Targi Senioralne w Kłodzku

W sobotę 26 sierpnia po raz pierwszy w Kłodzku odbędą się Targi Senioralne. Wydarzenie będzie miało miejsce na placu przy moście św. Jana - Wyspa Piasek. Targi potrwają w godzinach 11.00 - 22.00.