Dom Spokojnego Pobytu Koniczyna

ul. Polna 101, 87-100 Toruń

Informacje - tel. 56 000 00 00

www.koniczyna.vit.pl

UWAGA! OBIEKT TESTOWY
STWORZONY NA POTRZEBY ADMINISTRACYJNE PORTALU

Przy kontakcie z obiektem prosimy powołać się na serwis GodneLata.pl

Dom Spokojnego Pobytu Koniczyna położony jest w zacisznej i kameralnej, zachodniej części Torunia. Z dala od zgiełku, hałasu, jednocześnie w sąsiedztwie Parku Miejskiego, gdzie spacerkiem można szybko i łatwo dotrzeć nad Wisłę. Nasz Dom jest nowoczesnym budynkiem pozbawionym barier architektonicznych. Do każdego piętra Domu dostać można się windą, a schody są bezpieczne i przestronne.

Naszym mieszkańcom oddajemy do dyspozycji pokoje jedno i dwuosobowe, w tym także małżeńskie. W każdym pokoju jest łazienka. W pokojach przeznaczonych dla osób ze schorzeniami narządu ruchu, łazienka jest całkowicie dostosowana dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Nasi mieszkańcy poza swoimi pokojami mają do dyspozycji biblioteczkę, salę telewizyjną, małą kapliczkę, przestronny pokój dzienny oraz taras.

W Koniczynie dbamy o zdrowie naszych podopiecznych, dlatego serwowane przez nas posiłki są zawsze zdrowie, świeże i przygotowywane pod okiem dietetyka. Mieszkańcy mają jednak dostęp do kuchni, by w razie ochoty móc samodzielnie przygotowywać przekąski, desery, czy całe dania.

W naszym Domu dbamy nie tylko o zdrowie fizyczne naszych mieszkańców, ale również ich dobre samopoczucie. Dlatego mile widziani są u nas najwierniejsi towarzysze - małe zwięrzęta domowe. Nasz personel pomaga w dbaniu o pupili, a przestronny ogród jest idealnym miejscem na spacery ze swoim ulubieńcem.

Szczegółowe informacje, warunki i koszty pobytów
znajdziecie Państwo na www.koniczyna.vit.pl
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Oferta leczenia i rehabilitacji - przegląd:

 • Rodzaj miejsca
  - prywatne domy seniora
 • Pokoje
  - 1-osobowe
  - 2-osobowe
 • Pobyt
  - stały
  - tymczasowy
 • Udogodnienia
  - własny teren rekreacyjny
  - pobyt ze zwierzęciem
  - telewizor w pokoju
 • Specjalizacja
  - niepełnosprawność ruchowa
  - osoby po udarze
  - osoby leżące